Svadobná sezóna 2021

Zveřejnění článku: 4. ledna 2021

Svadobné trendy

Hlavným trendom tohto roku budú skôr minimalistické svadby, v skromnom štýle a s čo najviac udržateľnými materiálmi. Veľmi obľúbené sú v tomto smere napríklad svadobné oznámenia z recyklovaného papiera, drevené a papierové doplnky. Ku svadbám, ktoré sa budú konať vonku, v prírode či v romantickom prostredí starej stodoly, sa výborne hodí aj papierové riady a drevené príbory, ktoré sa dajú veľmi ľahko zrecyklovať.

Čo sa týka svadobné hostiny, veľkým trendom budú v roku 2021 raw zákusky a najrôznejšie tortičky. K takýmto sladkostiam sa ideálne hodí papierové svadobné krabičky či svadobné košíčky z recyklovaného papiera, alebo vo farbách Vami zvolených svadobných oznámení.

Boho štýl

Uvoľnený, rozviaty, kočovný, alebo BOHO štýl, také presne budú stavebné šaty roku 2021. Hlavný dôraz je kladený na radosť, slobodu, dobrosrdečnosť a šťastie. Zabudnite tento rok na zaužívané tradície a urobte si svadbu podľa seba, podľa svojich vlastných predstáv. Nenechajte sa obmedzovať a vytvorte si pokojne svadobné oznámenia na mieru, vypustite klasické svadobné tradície a vytvorte si nové, vlastné. Namiesto ryže môžete hádzať plátky okvetných lístkov alebo konfety, svadobné fotenie zase doplniť o prskavky.


Zpět