Košíčky na cupcake
Budú ozdobou každej slávnostnej tabule a hodí sa aj do výslužek pre hostí
Krabičky na výslužku
Urobte radosť vašim svadobným hosťom darčekom, ktorý zachutí
Svadobné sety
Slaďte si Vaši svatbu k dokonalosti do jednoho designu
ďalšie novinky

Novinky

prejsť na e-shop

Odporúčame

Prejsť na e-shop
prejsť na aktuality

Aktuálně

Spomienky na vašej svadbu

5. května 2021
Sobáš - väčšinou je to len raz za život, tak prečo si na tento deň neuchová v pamäti maximum spomienok? Skvelým nápadom je potrebné svadobné kniha prianí a gratulácií, kedy tak budete mať prehľadne na jednom mieste odkazy od vašich hostí.

Farby pre tento rok

9. března 2021
Prírodné materiály, nežné okvetné lístky a jemné farby. To sú presne tohtoročné svadobné motívy roku 2021. Aké farby budú v tomto roku aktuálne a aké novinky sme si pre vás v týchto farbách nachystali?

Svadobné kartičky na prskavky

18. února 2021

Tento rok toho pre vás chystáme opravu veľa. Ale prvé, čo by sme vám radi predstavili, sú svadobné kartičky na prskavky s vlastným motívom. Čo na ne hovoríte?

Svadobná sezóna 2021

4. ledna 2021
Milé nevesty, vítame Vás v novom roku 2021 a tešíme sa na veľkú veľa svadieb, ktorých sa budeme môcť zúčastniť s vami prostredníctvom našich svadobných oznámení a ďalších tlačovín. Aké sú farebné trendy v tomto roku?

Kvetinové motívy a novinky 2019

23. května 2019
Milé nevesty, ak už plánujete svadbu na budúci rok, máme pre Vás celý rad noviniek! Okrem nádherných svadobných oznámení s lekhými kvetinovými motívmi u nás nájdete najnovšie tiež RSVP zodpovední kartičky, zasadací poriadok alebo celý rad nových krabičiek na výslužku.

Nový svadobný set

4. ledna 2018
Krásný svadobný set s motívom venčeka z kvetín nájdete na našom e-shope. A že máte opravu z čoho vyberať! Pozrite sa sami.